سرور ابری

حداکثر زمان آپتایم سرور

زمان آپتایم سرور برای همه مشاغل حیاتی است - این زمان قلب تپنده تجارت شماست. فایلا ها، دیتابیس ها و سایر اطلاعات همگی ضرور می باشند و قطع شدن می تواند تاثیر مستقیمی بر روی فروش، مشتریان و حتی کارمندان شما دارد. به همین دلیل میزان آپتایم بالا برای ما اهمیت زیادی دارد - ما تلاش میکنیم که سرویس های شما همیشه در دسترس و مشتریان شما همیشه خوشنود باشند.

با اطمینان به ما و توجه به نیازهای شما ما آپتایم 99.9% را بر روی سرویس های خود تضمین می کنیم.

انتقال اطلاعات به هر گوشه دنیا

سرویس های ما بر اساس صدها سرور و دیتاسنترهایی در اقصی نقاط جهان پشتیبانی می شود به همین دلیل با خیال راحت می توانید اطمینان داشته باشید که کلیه اطلاعات شما برای مشتریان در نقاط مختلف قابل دسترسی سریع هستند. همچنین ما کلیه سرویس ها را با ابزارهای پیشرفته نرم افزاری آنالیز و بررسی می کنیم - ترافیک وب سایت یکی از عوامل موثر جهت بررسی میزان محبوبیت و رقابت شما با سایرین است داشتن اطلاعاتی نظیر اینکه مشتریان شما از چه شهرهایی می آیند، چه ساعتی حضور بیشتری دارند و.. بسیار با اهمیت است.

روش های پشتیبانی ما به صورتی است که با هر روش مورد نظر می توانید با ما در ارتباط باشید. شما می توانید از طریق تلفن، ارسال تیکت پشتیبانی و ایمیل با تیم پشتیبانی ما در تماس باشید ویا به صورت آنلاین با ما چت کنید.

امنیت بالا

بالابردن امنیت سایت با مانیتورینگ 24/7 و جلوگیری از حملات DDoS. قطعا امنیت وب سایت شما بسیار با اهمیت است. تیم امنیتی ما همواره در تلاش برای ارتقا سطح امنیتی سرورها با توجه به نیازهای دنیای دیجیتال هستند.

ابزارهای مختلفی برای افزایش امنیت سایت های شما وجود دارد که شامل SSL certificates، تنظیمات firewall، مانیتورینگ امنیتی، دسترسی از طریق شبکه خصوصی و ... می باشد.

مناسب ترین پکیج را انتخاب نمایید!